کتاب صوتی ناطور دشت
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی ناطور دشت

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 18,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید
کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتابی پر مخاطب

کتاب «ناطور دشت» اثر بی‌نظیر داستان نویس برجسته دنیا جی. دی. سلینجر است. سلینجر این کتاب را در سال 1945 برای بزرگسالان به رشته تحریر در آورد اما به دلیل این که شخصیت اصلی داستان نوجوانی شانزده ساله است مورد توجه بسیاری از نوجوانان نیز قرار گرفت. این اثر ادبی، شاخص‌ترین کتاب ادبیات آمریکا محسوب می‌شود و به بیش از سی و پنج زبان ترجمه شده است. همچنین این کتاب در سایت معروف گودریدز در کل با رای بیش از دو میلیون نفر نمره 3/8 از 5 نمره را به خود اختصاص داد و مجله گاردین نیز این رمان را جز صد رمان برتر قرار داده است. سلینجر در این کتاب به زیبایی آدم‌های تنها و تنهایی را به تصویر کشیده و به کالبدشکافی آن می‌پردازد.

سلینجر در کتاب «ناطور دشت» سرگذشت پسر نوجوان تنهایی را بیان می‌کند که از مدرسه اخراج شده و برای این که آب‌ها از آسیاب بی‌افتد از رفتن به خانه برای مدت کوتاهی سر باز می‌زند. در این مدت کوتاه با آدم‌های زیادی برخورد می‌کند و داستان‌های را رقم می‌زند که ...

بخش‌هایی از کتاب:

·        اگر کسی کاری را خیلی خوب انجام بدهد، بعد از مدتی دیگر مواظب رفتارش نیست و تظاهر و خودنمایی می‌کند و آن وقت دیگر خوب نیست. با این حال باید اعتراف کنم که لانت‌ها تنها کسانی بودند که در تمام نمایش یک مخ سالم توی سرشان است.

·        این برخلاف قوانین و اصول زندگی‌ام بود اما آنقدر افسرده بودم که حتی به این موضوع فکر نکردم. خیلی وحشتناک است که آدم وقتی افسرده است، حتی نمی‌تواند فکر کند.

·        مشکل دخترها این است که اگر پسری را دوست داشته باشند، هرچقدر او آدم پستی باشد می‌گویند او عقده حقارت دارد و اگر آن‌ها از کسی خوششان نیاید، هر چقدر او پسر خوبی باشد یا عقده حقارت داشته باشد، آن‌ها می‌گویند او آدم خودخواه و مغروری است حتی دخترهای باهوش و زرنگ این جوری هستند.

نویسنده‌ای گوشه‌گیر

جی. دی. سلینجر نویسنده گوشه‌گیر و درون‌گرای آمریکایی در سال 1919 از پدری یهودی و مادری مسیحی متولد شد. وی همواره در تلاش بود تا دیگران را در حریم خصوصی خود راه ندهد و به همین علت از زندگی وی اطلاعات چندانی در دست نیست. سلینجر نخستین داستان خود را با نام «نوجوان» در سال 1940 در مجله استوری به چاپ رساند.

سلینجر از توانمندی بالایی برای شخصیت‌پردازی در داستان‌هایش برخوردار است و به کمک همین توانمندی توانست معروف‌ترین شخصیت داستان‌هایش-خانواده گلس- را خلق کند.

وی آثار بسیاری را از خود بر جای گذاشت که می‌توان به: «دلتنگی های نقاش خیابان چهل و هشتم»، «تیرهای سقف را بالا بگذارید نجاران و سیمور»، «یادداشت‌های شخصی یک سرباز»، «جنگل واژگون» و .... اشاره کرد.

گذر از تنهایی با شنیدن

شرکت آوانامه باهمکاری انتشارات یوبان کتاب صوتی «ناطور دشت» را با صدای زیبای آرمان سلطان زاده تولید و منتشر کرده است. علاقه‌مندان به کتاب می‌توانند با شنیدن این اثر فاخر با شخصیت اصلی داستان همزاد‌پنداری کنند.

کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
388 مگابایت
07 ساعت 27 دقیقه
فصل اول
14 مگابایت
15 دقیقه
فصل دوم
19 مگابایت
21 دقیقه
فصل سوم
20 مگابایت
22 دقیقه
فصل چهارم
16 مگابایت
17 دقیقه
فصل پنجم
9 مگابایت
10 دقیقه
فصل ششم
12 مگابایت
13 دقیقه
فصل هفتم
13 مگابایت
14 دقیقه
فصل هشتم
12 مگابایت
13 دقیقه
فصل نهم
14 مگابایت
15 دقیقه
فصل دهم
18 مگابایت
20 دقیقه
فصل یازدهم
9 مگابایت
10 دقیقه
فصل دوازدهم
14 مگابایت
15 دقیقه
فصل سیزدهم
18 مگابایت
20 دقیقه
فصل چهاردهم
13 مگابایت
14 دقیقه
فصل پانزدهم
18 مگابایت
19 دقیقه
فصل شانزدهم
19 مگابایت
20 دقیقه
فصل هفدهم
22 مگابایت
25 دقیقه
فصل هجدهم
14 مگابایت
15 دقیقه
فصل نوزدهم
13 مگابایت
15 دقیقه
فصل بیستم
16 مگابایت
17 دقیقه
فصل بیست و یکم
17 مگابایت
18 دقیقه
فصل بیست و دوم
15 مگابایت
16 دقیقه
فصل بیست و سوم
12 مگابایت
13 دقیقه
فصل بیست و چهارم
24 مگابایت
26 دقیقه
فصل بیست و پنجم
36 مگابایت
40 دقیقه
فصل بیست و ششم
4 مگابایت
04 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران