کتاب صوتی دختر ایزدی
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی دختر ایزدی

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 14,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنویدکتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

دردی بی‌پایان

در روزهایی که داعش شهرهای کردنشین عراق را اشغال کرد زنان این مرز و بوم در پی رهایی از دردی بودند که داعش بر آنان تحمیل کرده بود. کتاب «دختر ایزدی» سرگذشت نادیا دختری ایزدی است که به دست داعش اسیر شد و روزگار سختی را پشت سر گذاشت. این کتاب در واقع سرگذشت دخترانی است که در دوران نوجوانی جنگ را تجربه کرده و به اسارت گرفته شده‌اند. دخترانی سرشار از تناقضات انسانی، تناقض میان فرار و قرار، حقیقت و عشق، امید و ناامیدی، باور و ناباوری. این کتاب در مدت کوتاهی به چاپ دوم رسید و مخاطبان بی‌شماری را به خود جلب کرد.

برشی از کتاب

«...وقت بیداری و کتک رسیده است. انرژی کوچکی در سینه دارم همان را تقویت می‌کنم تا به کار بگیرم. در باز می‌شود و کمربندی روی صورتم می‌آید. سپس روی تنم، روز آغاز می‌شود! همه در گوشه‌ای جمع می‌شویم. کار هر صبح اوست که به جای صبحانه ما را کتک بزند. او کسی است که من و پدرم را در مدرسه ازهم جدا کرد. باز هم با کمربند به شانه من می‌زند. چند قدم عقب عقب می‌روم و دوباره می‌ایستم. سه روز پیش به من تجاوز کرد، از عالم و آدم متنفر می‌شوم...»

برشی از مصاحبه امید حاجوی با خبرنگار مهر:

"رمان «دختر ایزدی» یک کتاب نیمه ‌مستند است. به این معنی که ۸۰ درصد مطالبش را با استفاده از گزارش‌های خبری و مستنداتی که درباره رفتار داعش با زنان و دختران ایزدی منتشر شده، نوشتم و مابقی را با استفاده از تخیل و داستان نویسی خود، نوشتم."

وی در مورد تجربه نویسندگی گفت:

"«دختر ایزدی» اولین کتابی است که از من منتشر شد. پیش از آن هم آثاری داشتم اما به خاطر تعهدی که به خودم و ادبیات دارم، چاپشان نکردم چون با خودم قانونی دارم که وقتی کارم خوب بود، چاپش کنم و نوشتم و نوشتم تا به این کتاب رسیدم. داستان این رمان به شیوه جریان سیال ذهن نوشته شده و از دیدگاه یک دختر ۱۶ تا ۱۸ ساله ایزدی روایت می‌شود."

صدای درد

کتاب صوتی«دختر ایزدی» با صدای سحر بیرانوند توسط آوانامه تولید و منتشر شد. با شنیدن این کتاب صوتی می‌توانید رنج کودکان و نوجوانان درگیر جنگ را لمس کنید.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
179,746 مگابایت
03 ساعت 18 دقیقه
بخش اول
22,293 مگابایت
24 دقیقه
بخش دوم
23,893 مگابایت
26 دقیقه
بخش سوم
25,943 مگابایت
28 دقیقه
بخش چهارم
28,656 مگابایت
31 دقیقه
بخش پنجم
29,830 مگابایت
33 دقیقه
بخش ششم
26,928 مگابایت
29 دقیقه
بخش هفتم
25,041 مگابایت
27 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران