کتاب صوتی حضرت سلیمان(ع) و هدهد خوش خبر
آدیولیب در شبکه های اجتماعی

کتاب صوتی حضرت سلیمان(ع) و هدهد خوش خبر

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 2,500 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب حضرت سلیمان(ع) و هدهد خوش خبر برگرفته از داستانهای قرآنی است که با بیانی ساده برای کودکان و نوجوانان بازنویسی شده و سعی گردیده تا با حفظ مفاهیم و نکات اصلی داستان اندکی به حواشی داستان اضافه شود تا ارتباط قوی تری با کودکان و نوجوانان برقرار شود. فهرست این کتاب عبارت است از:
•    مقدمه : قران کریم
•    قسمت اول :دیدار هدهد با طوطی
•    قسمت دوم : هدهد در شهر سبا
•    قسمت سوم : هدهد و درخواست بلقیس
•    بخش پایانی : دیک داک چیست؟ (فقط در کتاب صوتی)

بچه های عزیز، آیا می دانید حضرت سلیمان(ع) چه کسی بوده و به خواست خداوند چه توانایی شگفت انگیزی داشته است؟ آیا می دانید حیوانات چه فهم و شعور عجیبی دارند؟ شما در این داستان می خوانید که حضرت سلیمان (ع)
به کمک پرنده ای به نام هدهد که وظیفه پیام رسانی داشته یعنی در اطراف پرواز می کرده و خبرهای خوب و بد را برای او می آورده است موفق می شود که قوم بزرگی از خورشید پرستان را به دین خدا دعوت کند. او برای ثابت کردن پیامبری خودش از قدرت فوق العاده ای که خداوند به او داده بود استفاده می کند و ملکه بلقیس پادشاه یمن را مطیع فرمان خود می کند و بعد از مدتی هم با او ازدواج می کند. حالا اگر می خواهید بدانید که هدهد، این پرنده کوچک، در این کار بزرگ چه نقش مهمی را برعهده داشته است، شما را به خواندن این داستان دعوت می کنم.

قران کریم
قرآن، این زیبا ترین و دلنشین ترین کلام هستی و کامل ترین کتاب عالم، به همراه برنامه خوشبختی و سعادت انسانها در دنیا و آخرت داستانهای زیبایی نیز دارد که سرشار از نکته های جالب و درس های آموزنده است.
از جمله این داستان ها، داستان حیواناتی است که اگرچه درجه آن‌ها در خلقت از انسان پایین تر است، اما کارهای جالب و ارزنده ای انجام داده اند که آن‌ها را در تاریخ مشهور ساخته و باعث درس‌آموزی انسانها شده اند.

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
18 مگابایت
مقدمه - قرآن کریم
1 مگابایت
قسمت اول - دیدار هدهد با طوطی
5 مگابایت
قسمت دوم - هدهد در شهر سبا
5 مگابایت
قسمت سوم - هدهد و درخواست بلقیس
6 مگابایت
بخش پایانی - دیک داک چیست؟
1 مگابایت
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران