کتاب صوتی حضرت سلیمان(ع) و مورچه باهوش
آدیولیب در شبکه های اجتماعی

کتاب صوتی حضرت سلیمان(ع) و مورچه باهوش

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 2,500 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

قرآن زیباترین و دلنشین ترین کلام هستی داستان های زیبایی دارد که پر از درس های جالب و آموزنده است. کتاب حضرت سلیمان ع و مورچه باهوش داستانی قرانی است که به صورت ساده ای بازنویسی و تصویرگری شده است.

بچه های عزیز، آیا می دانید حضرت سلیمان(ع) چه کسی بوده و به خواست خداوند چه توانایی شگفت انگیزی داشته است؟ آیا می دانید مورچه ها چه فهم و شعور عجیبی دارند؟ شما در این داستان می خوانید که چطور حضرت سلیمان (ع) با گروهی از مورچه ها روبرو می شود و با یکی از آن ها صحبت می کند و می بینید که چطور یک مورچه ضعیف و ناتوان به سوالات پیامبر خدا به زیبایی جواب می دهد و او را به تعجب وا می دارد.
راستی بچه ها، این کتاب به صورت دیک-داک (کتاب صوتی و تصویری) هم ساخته شده که در آن شما می توانید داستان را به صورت قصه خوانی شده همراه با انیمیشن و موزیک های زیبا روی گوشی، تبلت و یا رایانه تماشا کنید.

دیک-داک چیست؟
دیک-داک (دیسک کتاب داستان کودکان) کتاب صوتی تصویری کاملا جدید و مبتکرانه است که توسط پژوهشگران و طراحان موسسه فرهنگی هنری"قوی سفید کودکان" برای اولین بار به دنیای زیبای کودکان و نوجوانان عرضه می شود.
دیک-داک کتابهای داستان کودکان و نوجوانان را در قالبی کتابگونه به صورت انیمیشن، مصور، موزیکال و همراه با قصه خوانی و جذابیت های صوتی تصویری در مقابل چشمان آنها روی گوشی، تبلت و یا رایانه می آورد.
دیک-داک با توجه به علاقه زیاد کودکان و نوجوانان در فراگیری و بهره گیری از فناوری جدید،  لذت شنیدن قصه های زیبای قدیمی را به همه کودکان و نوجوانان ایرانی هدیه می کند.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
11 مگابایت
قسمت اول
5 مگابایت
قسمت دوم
4 مگابایت
بخش پایانی - دیک داک چیست؟
3 مگابایت
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران