کتاب صوتی قورباغه‌ها و گاو وحشی
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی قورباغه‌ها و گاو وحشی

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 2,500 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب قورباغه ها و گاو وحشی شامل 5 داستان زیبا و آموزنده از داستان های ازوپ است که از زبان انگلیسی ترجمه شده وسپس با تخیل آزاد به صورت ساده ای بازنویسی و تصویرگری شده است.
•    قورباغه ها و گاو وحشی
•    عقاب و زاغ
•    سگ طمعکار
•    هیزم شکن راستگو
•    بزغاله و گرگ نادان
 در داستان اول می خوانید:
گاو وحشی بزرگی در نزدیکی برکه ای زندگی  می کرد که اطراف برکه نیزار بود و در لابلای نی ها قورباغه ای با بچه هایش زندگی می کرد. یک روز گاو وحشی تشنه می شود و برای خوردن آب به طرف یکی از آن نیزارها می رود. همینطور که گاو با پاهای بزرگ و سنگینش قدم برمی دارد هر چه زیر آن بود را با فشار به داخل گل و لای فرو می برد.
بچه قورباغه ها متوجه آمدن گاو می شوند و این طرف و آن طرف می پرند تا له نشوند ولی یکی از آن ها به نام قورقورک زیر پای گاو می ماند و از بین می رود.
مادر قورباغه ها که آنجا نبود وقتی برمی گردد قورقورک را صدا می زند و از بچه ها می پرسد. یکی از بچه ها با ناراحتی می گوید: "مادرجان! یک هیولای بزرگ پایش را روی قورقورک گذاشت." و .....
آیا می دانید که چه اتفاقی برای مادر قورباغه ها می افتد؟ برای دانستن عاقبت کار قورباغه ها و درس های زیبایی که این 5 داستان در پایان به ما انسانها می دهد این کتاب را مطالعه کنید.
ازوپ کیست؟
ازوپ در بخشی از زندگی که در بردگی بوده است در جزیره‌ ساموس زندگی ‌ می کرده و بنا به گفته‌ برخی  او با كوروش هخامنشی هم‌دوره بوده است. او استعداد عجیبی در گفتن ”داستان" داشته و به‌واسطه‌ داستان‌هایش شهرت بسیار یافته است و آزادی خود را نیز از همین راه به‌دست می آورد.
داستان‌های او به بیشتر زبان‌های دنیا ترجمه شده است. ناصرخسرو و مولوی نیز برخی از داستان‌های ازوپ را به شعر درآورده‌اند. همچنین بسیاری از داستان‌های او در ادبیات فارسی بازآفرینی شده است.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
16,081 مگابایت
قسمت اول - قورباغه‌ها و گاو وحشی
3,596 مگابایت
قسمت دوم - عقاب و زاغ
2,335 مگابایت
قسمت سوم - سگ طمعکار
2,251 مگابایت
قسمت چهارم - هیزم شکن راستگو
2,800 مگابایت
قسمت پنجم - بزغاله و گرگ نادان
4,181 مگابایت
دیک داک چیست؟
1,127 مگابایت
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران