کتاب صوتی شتر خوش باور
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی شتر خوش باور

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 2,500 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب شتر خوش باور داستانی زیبا و آموزنده از کلیله و دمنه است که به صورت ساده ای بازنویسی و تصویرگری شده شده است. ورزی روزگاری شتر نادان و زودباوری در کاروانی زندگی می کرد. یک روز شتری برای اینکه از زیر کار در برود از پیش دوستان خودش فرار می کند و مجبور می شود با دشمنان خودش یعنی شیر و گرگ و شغال دوستی کند. بعد از مدتی، این دوست های نابکار نقشه می کشند تا برای سیر کردن شکم خودشان شتر بیچاره را بکشند و بخورند. آیا می دانید سرانجام کار شتر چیست؟ آیا شتر جان شیرین خودش را از دست می دهد؟  ...
راستی بچه ها، این کتاب به صورت دیک-داک (کتاب صوتی و تصویری) هم ساخته شده که در آن شما می توانید داستان را به صورت قصه خوانی شده همراه با انیمیشن و موزیک های زیبا روی گوشی، تبلت و یا رایانه تماشا کنید.

دیک-داک چیست؟
دیک-داک (دیسک کتاب داستان کودکان) کتاب صوتی تصویری کاملا جدید و مبتکرانه است که توسط پژوهشگران و طراحان موسسه فرهنگی هنری"قوی سفید کودکان" برای اولین بار به دنیای زیبای کودکان و نوجوانان عرضه می شود.
دیک-داک کتابهای داستان کودکان و نوجوانان را در قالبی کتابگونه به صورت انیمیشن، مصور، موزیکال و همراه با قصه خوانی و جذابیت های صوتی تصویری در مقابل چشمان آنها روی گوشی، تبلت و یا رایانه می آورد.
دیک-داک با توجه به علاقه زیاد کودکان و نوجوانان در فراگیری و بهره گیری از فناوری جدید،  لذت شنیدن قصه های زیبای قدیمی را به همه کودکان و نوجوانان ایرانی هدیه می کند.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
20,420 مگابایت
قسمت اول
9,003 مگابایت
قسمت دوم
9,215 مگابایت
بخش پایانی - دیک داک چیست؟
2,443 مگابایت
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران