کتاب صوتی کلاغ و تنگ آب
آدیولیب در شبکه های اجتماعی

کتاب صوتی کلاغ و تنگ آب

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 2,500 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب کلاغ و تنگ آب داستانی زیبا و آموزنده از داستان های ازوپ است که از زبان انگلیسی ترجمه شده وسپس با تخیل آزاد به صورت ساده ای بازنویسی و تصویرگری شده است. در این داستان می خوانید:
روزی روزگاری، کلاغ سیاهی روی درختان دشت کم آبی برای خودش آشیانه ساخته بود و به تنهایی زندگی می کرد. تابستان بود و در سراسر دشت تا آنجایی که چشم می دید هیچ آبی پیدا نمی شد. کلاغ که خسته و تشنه شده بود از دور مرد کشاورزی را دید که در مزرعه به کار و فعالیت مشغول بود و با خودش فکر کرد: حتما باید در آنجا کمی آب باشد وگرنه این کشاورز هم مثل من از گرما و تشنگی ناتوان می شد و نمی توانست کار کند. این بود که به طرف مزرعه پرواز کرد و خودش را به بالای مزرعه رساند و نگاهی به آن اطراف انداخت و زیر یک درخت کم شاخ و برگ یک تنگ آب که از گل ساخته شده بود را دید و با خودش گفت: آب باید حتما توی این تنگ باشد ....
آیا کلاغ موفق به خوردن آب می شود؟ برای دانستن عاقبت کار کلاغ و درس زیبایی که این داستان در پایان به ما انسانها می دهد این کتاب را مطالعه کنید.
ازوپ کیست؟
ازوپ در بخشی از زندگی که در بردگی بوده است در جزیره‌ ساموس زندگی ‌ می کرده و بنا به گفته‌ برخی  او با كوروش هخامنشی هم‌دوره بوده است.
او استعداد عجیبی در گفتن ”داستان" داشته و به‌واسطه‌ داستان‌هایش شهرت بسیار یافته است و آزادی خود را نیز از همین راه به‌دست می آورد.
داستان‌های او به بیشتر زبان‌های دنیا ترجمه شده است. ناصرخسرو و مولوی نیز برخی از داستان‌های ازوپ را به شعر درآورده‌اند. همچنین بسیاری از داستان‌های او در ادبیات فارسی بازآفرینی شده است.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
کتاب صوتی کلاغ و تنگ آب
7 مگابایت
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران