کتاب صوتی روباه جوان و شیر
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی روباه جوان و شیر

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 2,500 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب "روباه جوان و شیر" شامل 3 داستان زیبا و آموزنده و برگرفته از داستان های ازوپ است که از زبان انگلیسی ترجمه شده وسپس با تخیل آزاد به صورت ساده ای بازنویسی شده است. در داستان اول می خوانید:
در جنگلی که شیر فرمانروای آن بود بچه روباه جوان و کم تجربه ای زندگی می کرد. شیر خیلی ترسناک بود و هیچ حیوانی جرات نزدیک شدن به آن را نداشت. یک روز شیر زخمی شد و روباه جوان که تا آن وقت هرگز شیر را ندیده بود نعره¬ی وحشتناک شیر زخمی را شنید و با کنجکاوی این طرف و آن طرف دوید تا بداند صدا از کجا و از کیست. همینطور که می دوید ناگهان از دور چشمش به شیر افتاد و یک مرتبه از ترس برای چند لحظه سرجایش خشک شد و بی حرکت ایستاد و بعد با سرعت از آنجا فرار کرد و به داخل لانه اش خزید و مخفی شد و تا مدتی بیرون نیامد.
روباه آنقدر در لانه اش ماند تا بالاخره گرسنه شد. با خودش فکر کرد: شیر که می گویند این است! چرا من اینقدر ترسیدم!  اصلا این حیوان که حال دویدن نداشت که ترس ندارد! این بود که دوباره کم کم جرات پیدا کرد و از لانه اش بیرون آمد. همینطور که در جنگل آزادانه و بی خیال می دوید ناگهان از پشت یک درخت دوباره شیر را دید ...
آیا می دانید عاقبت فکرهای نادرست روباه در باره شیر چه شد؟
برای دانستن عاقبت کار روباه جوان و درس های زیبایی که این 3 داستان در پایان به ما انسانها می دهد این کتاب را مطالعه کنید.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
17 مگابایت
قسمت اول
5 مگابایت
قسمت دوم
5 مگابایت
قسمت سوم
6 مگابایت
دیک داک چیست؟
1 مگابایت
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران