کتاب صوتی گریز دلپذیر
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی گریز دلپذیر

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 14,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

اثری شاعرانه

«گریز دلپذیر» آخرین اثر «آنا گاوالدا» با لطافتی شاعرانه به مرور دوران کودکی چهار خواهر و بردار می‌پردازد که در بزرگ‌سالی به بهانه‌ای دور هم جمع شده‌اند. گاوالدا در کتاب «گریز دلپذیر» درهای ورود به دوران کودکی و نوجوانی را به روی مخاطب می‌کشاید تا با ورود به آن دوران، اشک‌ها و لبخندهای بی‌پیرایه را دوباره تجربه کند.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم

«آوازها با برگردان‌هایی در نوک زبان‌مان، پیغام‌های ذخیره شده‌مان، فیلم‌های پرفروشی که دوست داشتیم، خرس‌های چسب‌دار و صفحات موسیقی خش‌دار. کودکی‌مان، تنهایی‌مان، نخستین هیجانات و برنامه‌هایمان برای آینده، تمام ساعت‌هایی که در انتظار به سر بردیم و درهایی که بسته ماند. لوس‌بازی‌های باستر کیتون و ...»

آنا گاوالدا، دوران سخت کودکی

آناگاوالدا در سال 1970 در بولین پاریس دیده به جهان گشود. وی دوران کودکی و نوجوانی را در  سختی و مشقت سپری کرد. گاوالدا در چهارده سالگی به خاله خود سپرده شد تا از او مراقبت کند. وی به دلیل این که خاله‌اش از توانایی مالی مناسبی برخوردار نبود مجبور بود در گل‌فروشی‌ها، رستوران‌ها و ... کار کند. تلخ کامی‌های او در دوران جوانی هم ادامه داشت و ازدواج ناموفق او را در پی داشت. گاوالدا در داستان‌هایش، زندگی روزمره انسان‌ها و تنهایی که انتظارشان را می‌کشد آشکار می‌کند.

گاوالدا آثار بسیاری را به رشته تحریر در آورد از جمله آثار وی که در ایران نیز ترجمه شده است می‌توان به «من او را دوست داشتم»، «دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد»، «پس پرده» و ... اشاره کرد.

سفر به کودکی

آوانامه با همکاری انتشارات یوبان کتاب صوتی «گریز دلپذیر» را با صدای مریم پاک‌ذات تولید و منتشر کرده تا مخاطب را به دنیای پر رمز و راز و شیرین کودکی ببرد و دقایقی او را از دنیای پرتلاطم بزرگ‌سالی برهاند.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
163,364 مگابایت
03 ساعت 03 دقیقه
ترک اول
20,334 مگابایت
22 دقیقه
ترک دوم
22,774 مگابایت
25 دقیقه
ترک سوم
29,680 مگابایت
32 دقیقه
ترک چهارم
23,674 مگابایت
26 دقیقه
ترک پنجم
20,098 مگابایت
22 دقیقه
ترک ششم
18,123 مگابایت
20 دقیقه
ترک هفتم
16,211 مگابایت
18 دقیقه
ترک هشتم
16,227 مگابایت
18 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران