کتاب صوتی مسافرخانه سرخ
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی مسافرخانه سرخ

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 10,000 تومان
+ 1000 تومان اعتبار هدیه
امکان خرید پستی :
قیمت : 28,000 تومان
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

تردید، عقل، دل

پسر جوانی در یک مهمانی اشرافی دختر جوانی را می‌بیند، شیفته او می‌شود و پیوسته به دنبال آن است تا بیشتر با این دختر جوان آشنا شود. در روزهایی که با دختر جوان معاشرت می‌کند متوجه داستانی در گذشته‌ی خانواده دختر می‌شود که در او ایجاد تردید و دودلی می‌کند تا این که تصمیم می‌گیرد...

برشی از کتاب

«در آن دوران، به دلیل قانون جدید سربازگیری که ژنرال ژوردان مصوب کرده بود، فرزندان بسیاری از خانواده‌ها از ادامه دوره کارآموزی پزشکی‌شان محروم شده بودند و بدون شک ترجیح می‌دادند درس‌شان را در جبهه‌ی جنگ از سر بگیرند تا به خدمت سربازی اعزام شوند که با درس‌هایی که از پیش گرفته بودند و خلق‌وخوی آرامشان هیچ هماهنگی نداشت...»

پیشوای مکتب رئالیسم (واقع‌گرایی)

اونوره دو بالزاک در سال 1799 در شهر تور فرانسه دیده به جهان گشود. در هشت سالگی به مدرسه شبانه روزی فرستاده شد و در چهارده سالگی مدرسه را ترک و به همراه خانواده به پاریس مهاجرت کرد. در سن 20 سالگی به تحصیل در رشته حقوق پرداخت. وی در ابتدای راه نویسندگی مورد استقبال چندانی از سوی مخاطبان قرار نگرفت و با مشکلات مالی فراوانی روبه‌رو شد. بالزاک بعد از انتشار کتاب «چرم ساغری» به شهرت رسید و از آن پس کتاب‌هایش مورد استقبال قرار گرفت.

آثار بالزاک آینه‌ی تمام عیار زندگی طبقات اجتماعی عصر اوست. وی در مجموعه آثارش که خود نام «کمدی انسانی» بر آن نهاده بود افراد اجتماع زمان خود، اشراف، فرهیختگان، دهقانان و ... را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد. وی در تکرار حضور شخصیت‌های داستان و گسترش روانشاسی شخصیت‌های منفرد در آثارش بسیار توانا بوده است. وی به دلیل ویژگی‌های نوشتاری خاص خود در نوشتار پیشگام و زمینه‌ساز سبک واقع‌گرایی بود. بالزاک در طول زندگی نسبتاً کوتاهش بیش از صد مقاله، رمان و نمایشنامه به رشته تحریر در آورد که حدود بیست و هشت کتاب آن به فارسی ترجمه شده است که از آن جمله می‌توان به «آرزوهای بربادرفته»، «کشیش دهکده»، «مادام دولاشانتری»، «شوان‌ها»، «چرم ساغری»، «باباگوریو» و ... اشاره کرد. وی در سال 1850 در سن 51 سالگی دارفانی را وداع گفت.

کتاب بشنوید

کتاب صوتی مسافرخانه سرخ از مجموعه کتاب‌های پانوراما توسط آوانامه با همکاری انتشارات ققنوس با صدای ژوبین دارابیان برای علاقمندان به کتاب صوتی تولید و منتشر شده است.

کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
96 مگابایت
01 ساعت 48 دقیقه
فصل اول: تقدیم به آقای مارکی دو کوستین
11 مگابایت
12 دقیقه
فصل دوم: فکر و عمل - قسمت اول
29 مگابایت
32 دقیقه
فصل دوم: فکر و عمل - قسمت دوم
29 مگابایت
32 دقیقه
فصل سوم: دو قضاوت
29 مگابایت
32 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران